Scandivila lankymo taisyklės

Siekdami užtikrinti Jums patogų ir saugų poilsį kviečiame susipažinti su mūsų atostogų namu lankymo taisyklėmis taisyklėmis:

ATOSTOGŲ NAMŲ SCANDIVILA LANKYMO TAISYKLĖS

Kainos

Atostogų namai yra nuomojami tik ramiam poilsiui ir nėra skirti didesniems susibūrimams, švenčių, vakarėlių ar bet kokių kitų panašaus pobūdžio renginių organizavimui.

Nuomuojama mažiausiai dviems paroms. Dviejų parų nuomos kaina:
  • Svečių namas - 3 miegamieji su 6 miegamom vietom  -  500 €
  • Jakuzzi namelis - 2 miegamos vietos (su sukūrine vonia, kuri nuomojama, šio namelio poilsiautojams) - 400 €
 Savaitės nuomos kaina:
  • Svečių namas - 3 miegamieji su 6 miegamom vietom -  990 €
  • Jakuzzi namelis - 2 miegamos vietos (su sukūrine vonia, kuri nuomojama šio namelio poilsiautojams) - 690 €
 Esant poreikiui galima pastatyti lovytę-maniežą (nemokamai) Pirtis - paros nuomos kaina (nuomuojama tik sodybos poilsiautojams) - 75 €Šešiavietė jacuzzi prie svečių namo nuomuojama dviems paroms - dviejų parų nuomos kaina - 150 € Jums atlikus Atostogų namų rezervaciją, atsiųsime Jums parengto Atostogų namų Užsakymo – Sutarties sąlygas. Jei sutinkate su Užsakymu – Sutartimi ir norite užsakyti Atostogų namų paslaugas, iki rezervacijos pabaigos turite sumokėti Užsakyme nurodytą sumą ir atsiųsti mums mokėjimo patvirtinimą. Užsakymas – Sutartis įsigalioja Jums atlikus mokėjimą. Prieš mokėdami atidžiai perskaitykite visas Užsakymo – Sutarties sąlygas. Gavę apmokėjimą laikysime, kad Užsakymo – Sutarties sąlygas supratote. Jums neapmokėjus už paslaugas per užsakyme nurodytą terminą, Jūsų užsakymas bus netvirtinamas ir rezervacija panaikinama. Paslaugų teikėjas gali netvirtinti rezervacijų, jei asmenys, anksčiau lankydamiesi Atostogų namuose, pažeidė Atostogų namų lankymo taisykles.